ММС

Објавено на: 07/8/21 10:12 AM

Тука живеат Јована и Жељко Јоксимовиќ – Познатиот ужива во луксузна вила со базен

Водителката Јована Јоксимовќ и нејзиниот сопруг, славниот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко ја делат приватноста, а сега ќерката на пејачот покажа еден детаљ.

Никогаш досега јавноста немала прилика да фотографии од нивниот дом.

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, атрактвната Мина Јоксимовиќ, сподели фотографија од семејната вила.

Фото: Курир.рс

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1