ММС

Објавено на: 07/7/21 9:20 PM

(Видео) Соблечи се, не не мачи – Карлеуша облечена, а како да не

„Имаш две ќерки, срамота“, „Јас навистина не знам што не фрлиш се од себе, што не мачиш“, „Што не се соблечеш, барем да видиме се“, „Стави си крема за сончање“ се само дел одоколу 500 коментари на најновите фотографии на српеката пејачка Јелена Карлеуша.

Таа пушти кусо видео во кое носи минијатурен, поминијатурен не може да биде, костим за капење а на глава носи само капче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Ова е една од низа секојдневни речиси голи фотографиик на Карлеуша.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1