ММС

Објавено на: 07/7/21 10:35 AM

Марија Шерифовиќ замина на одмор со победникот на Ѕвездите на Гранд – Пејачката во опшутено издание

По завршувањето на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ отиде во Босна заедно со победникот, чиј ментор му беше таа.

Марија и Махир Мулалиќ ја чекаат турнејата, а за време на паузата се релаксираат заедно со остатокот од тимот, а меѓу нив е и минатогодишната победничка Џејла Рамовиќ.

– Шеки во бања по „Ѕведите на Гранд“ – напиша тој, додека Марија уживала во убавото сонце.

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1