ММС

Објавено на: 07/7/21 8:37 AM

Oгромна тага: Почина славниот актер – Имаше само 23 години!

Актерот Даниел Микелсон, 23 годишниот актер ненајдено почина на 4.јули, а од него фановите се простуваат.

Прераната смрт ги изненади неговите обожаватели како и бројните колеги кои по пат на социјалните мрежи изразија сочуство и поддршка на неговото семејство.

Сестрата на актерот Мердит Микелсон напиша емотивна вест за својот брат.

– Моето срце е скршено и така ми е тешко што ова го пишувам да не знам воопшто што да кажам. Вчера го изгубив брат ми, мојот најдобар пријател другата половина од своето срце,напишала сестрата на актерот.

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1