ММС

Објавено на: 07/7/21 8:02 AM

(Видео) Нека лаат сите – Скандал ја тресе естрадата во Србија, пејачката Теа снимала филм за возрасни

Бурата од реакции заради експлицитното видео на пејачката Теа Таировиќ, кое вчера беше објавено не стивнува и со секој нов час се појавуваат детали од турбулентното минато на моментално најпопуларната домашна пејачка, пишува српски курус.рс!
На порнографските фотографии, Теа е во различни фази од животот и во разни сексуални пози. На една е со руса коса и без естетски зафати што во меѓувреме ги има направено на нејзиното лице.
Најмногу внимание привлекоа нејзините фотографии од библиотеката, на кои таа игра секси наставничка со очила, во тесно боди и со книга во рака. Овие фотографии не беа достапни за јавноста до пред неколку дена, кога се појавија на популарна порнографска страница за возрасни, каде станаа едни од најгледаните веднаш по објавувањето.


Курир.рс  пишува дека одредени луѓе на кои им пречи големиот музички успех на Таировиќ и фактот дека во моментов е најангажирана пејачка на естрадата ова лето, по секоја цена се обиделе да ги пронајдат нејзините рани дела и намерно да ги покажат,  прво видеото во кое пејачката орално задоволува маж,, а потоа и со овие фотографии од каталогот


На сцената кружат гласини дека популарна пејачка и нејзиниот менаџер се вмешани во целата оваа афера, и кои не можат да го сокријат својот гнев и љубомора поради успехот на песната  „Хајде“.
Според курир.рс  таа успеала преку своите врски да добие експлицитна снимка и фотографии и да ги стави во етер за да и наштети на нејзината помлада колешка. А, за да биде одмаздата целосна, таа побарала на секоја фотографија да пишува: „Теа Таировиќ, српска пејачка“.

Но, тоа само и ја подигнало цената, како што на времето се случи со Северина.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1