ММС

Објавено на: 07/6/21 6:59 PM

Глумат дека имаат супер брак а не е така – Што се случува со Брена и Боба

Лепа Брена и Саша Поповиќ направија голема прослава за сите вработени во Гранд, да им се заблагодарат за сите години на прекрасна соработка. Боба Живојиновиќ и Лепа Брена дојдоа на прославата со посебни автомобили.
Неа ја довезол  возачот, додека Боба дошол со неговиот најстар син Филип и пријателите, па меѓу гостите веднаш започнале приказни дека повторно нешто не е во ред со нив. Некој додаде дека Брена неодамна остана на црногорското приморје без Боба, додека тој помина три недели сам во Америка.

Боба беше задолжен за организирање на прославата, а Саша Поповиќ беше одговорен за избор на гости за кои, како што рече, Брена и Боба не ги ни знаат. Боба одговорил дека тој и Брена вложиле пари во Гранд и дека некој морало да работи, мислејќи на Поповиќ. Брена беше расположена цела вечер, пееше, танцуваше, наздравуваше, но нејзиниот сопруг во ниту еден момент не и се придружи, туку гледаше сè настрана.
– Тие се навикнати секој да си го живее животот и да не му пречи еден со друг. Тие во моментов се фокусирани на заедничка деловна активност што ќе ја започнат наскоро. Тие отвораат хотел на Златибор, како и во Мајами. Во тоа ќе инвестираат 50 милиони евра – вели извор близок до Живојиновиќ.

Извор: republika.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1