ММС

Објавено на: 07/6/21 9:21 AM

Цеца без грам шминка ужива на Кипар

Светлана Цеца Ражњатовиќ одлучила да се опушти и ужива за сите пари.

Пејачката објави снимка каде е без грам шминка, украс е само нејзината насмевка на лицето.

Извор: курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1