ММС

Објавено на: 07/4/21 7:32 PM

Бившиот на Мараја Кери доби седмо дете, трето за шест месеци

Пејачот Ник Канон, поранешниот сопруг на пејачката Мараја Кери, стана татко по седми пат,  се породи неговата избраничка Алис Скот.

Сепак, не би било чудно, да не беше неговото трето дете за половина година, пишува Glossy.

Ник е во романса за три дами, кои една за друга знаат, а тоа се Еби Де Ла Роса, Бретани Бел и Алис Скот.

Тој доби близнаци со диџејот Еби Де Ла Рос на почетокот на јуни. Тие се неговото петто и шесто дете и втор пар близнаци, додека првите ги доби со неговата поранешна сопруга Мараја Кери. Тие беа во брак од 2008 до 2016 година.
Шармер Алис Скот сподели фотографија на Инстаграм со бебе во рацете.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alyssa (@itsalyssaemm)

Извор и фото: stil.kurir.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1