ММС

Објавено на: 07/4/21 9:09 AM

(Видео) Како Карлеуша падна на задник во Охрид

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Интаграм профил објави смешна снимка од Охрид, каде вчера допатувала на настап. Снимката е направена во  хотелската соба каде што била сместена.

Облечена во тесно трико и високи потпетици, Јелена решила да „повежба“ пред настап, но место тоа падна на задникот.

Карлеуша е втор пат на настап во Охрид. Минатата година таа ги дигна на нозе обожавателите објавувајки фотографија како после настапот си заминува за Белград со авион и кој таа самата го „спушти“ на аеродромот во Белград.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1