ММС

Објавено на: 07/3/21 9:34 AM

(ВИДЕО) Крадев храна од другите пациенти, многу ми беше тешко – Како симна 85 килограми пејачката Крстиња

Финалистката во „Ѕвездите на Гранд“ Крстиња Тодоровиќ во гостувањето во една емисија рече дека иако не победила на натпреварувањето, таа имала големо медиумско внимание, посебно поради нејзината трансформација.

-Го променив животот од корен и тоа е мојата најголема победа. Овие две години беа тешки, бидејќи јас сум човек кој сака многу да јаде. Тоа е еден вид на болест, жена си и да дозволиш да го направиш тоа од себе, не е нормално. Пред операцијата знаев што ме чека, рече Крстиња и призна дека крадела храна и од другите пациенти.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1