ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/2/21 10:24 PM

(ВИДЕО) Гол човек цел ден се шета низ Охрид

Денеска во Охрид кога низ градот имаше странски делегации, учесници на „Преспа форум дијалог“, гол маж се прошета низ центарот на градот.

Најпрво се појавил гол утрото, а потоа и попладнето се прошетал по охридската чаршија.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7