ММС

Објавено на: 07/2/21 8:32 AM

Карлеуша во фустан од 20 евра,а изгледа како од милион долари – Уште една модна комбинација на Јелена која воодушевува!

Јелена Карлеуша блескаше на отварањето на една приватна болница.

Пејчката се појвила во модерно кратко фустанче со пуф ракави и длабоко деколте, в светло зелена нијанса, со голема чанта во идентична боја и високи потпетици.

Стајлингот го усогласила со малку шминка и долга пуштена коса благо брановита, па како и секој пат Јелена изгледаше екстравангардно и скапо.

Сепак таа открила дека овој фустан чини само 20 ерва.

– На мене секога се е скапо и маркирано. Моментално на себе имам фустан која чин некои 20 ера. Немам проблем јас со тоа. Важно ми е како изгледа, рекла Јелена.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1