ММС

Објавено на: 07/2/21 7:43 AM

(Видео) Шок снимка од турнеја, се гледа низ каква тортура поминува Бритни Спирс

Во своето обраќање пред судот, поп-принцезата Бритни Спирс раскажала многу шокантни работи за тоа како изгледа нејзиниот живот под старателство, а сега се појавија докази за едно од нејзините тврдења.
Бритни исто така истакна дека во 2018 година била принудена да замине на турнеја Piece of Me, иако не сакала.

– Беше заканувачко и страшно. Отидов на турнеја од страв – рече пејачката, која потоа ги разнежни сите, велејќи му на судијата: – Госпоѓо, јас не сум роб на никого. Можам да му кажам „не“ на движењето за танцување.

Сега, еден од обожавателите на пејачката сподели на Твитер видео направено во Атлантик Сити, за време на споменатата турнеја, што покажува дека Спирс, според сите проценки, мораше да настапи во лошо здравје.
– Тука е многу, многу топло. Мислам дека ќе се онесвестам, болна сум. Јас всушност имам треска, имам температура од 39 степени – вели пејачката на снимката , како да не е ништо страшно, па го праша обожавателот кој се искачил на бина како се вика и го продолжи настапот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1