ММС

Објавено на: 06/30/21 2:18 PM

Внимавајте кога поминувате од ГТЦ – куче -скитник нападна скопјанец

Во ГТЦ  нападнат скопјанец од куче – скитник, информираат од МВР.

– Вчера во 08.10 часот во Полициската станица Центар, С.Т.(82) од Скопје пријавил дека во ГТЦ Скопје бил каснат од куче скитник.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1