ММС

Објавено на: 06/30/21 10:18 AM

Половина час 150 евра, еден час 250, а цела ноќ… Позната кошаркарка среде скандал поради профилот на Инстаграм

Кошаркарката Милица Дабовиќ се згрози кога сфати дека некој направил лажен профил на социјалните мрежи со нејзините фотографии.

За да биде скандалот уште поголем, некој напишал дека Милица е ескорт дама , дури и цените на услугите биле напишани подолу.

– Половина час 150 евра, час 250 евра, цела ноќ 500 евра … – пишувало во описот на профилот, што тоа ја шокираше Милица.

Кошаркарката реагираше веднаш откако дознала што кружи на социјалните мрежи. Таа ги замоли своите следбеници да го пријават лажниот профилот затоа што некој го користел нејзиното име.

Извор и фото: Србијаданас.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1