ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/29/21 10:31 PM

„Подобра си од Ким Кардашијан“: Ирина Шајк позира топлес

Моделот Ирина Шајк објави фотографии од нејзиното последно снимање на Инстаграм. Таа позираше топлес, носеше само танга и чизми.

Ирина на нејзините фотографии собра голем број на лајкови, а обожавателите ја „нападнаа“ со коментари: „Гориш“, „Прекрасна си“, „Волшебно изгледаш.

Една од нив и напиша „изгледаш подобро од Ким Кардашијан“, осврнувајќи се на гласините дека Канје Вест и Ирина се во љубовна врска. Неодамна, се појавија нивни заеднички фотографии од Прованса, Франција, каде според „Дејли меил“ престојувале заедно во луксузниот хотел Вила Ла Косте.

Ирина и Канје се познаваат веќе неколку години. Тие се запознале кога таа се појави во неговиот спот за песната Power од 2010 година. Гласините за нивната љубовна врска започнаа да се шират три месеци откако Ким и Канје јавно објавија развод.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Извор: Индекс.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1