ММС

Објавено на: 06/24/21 10:14 PM

На Карлеуша и се слошило, примена во болница

Пејачката Јелена Карлеуша денес итно била примена во болница, пишуваат српските медиуми, а тоа го потврдила и Јелана на сцвојот Интаграм профил. Како што пишуваат таа е примена во болница откако ја каснала оса.  По убодот таа почнала да отекува и да се гуши, поради што побарала лекарска помош.

Откако опасноста поминала таа јавно се заблагодарила на медицинскиот персонал.

-Им се заблагодарувам на сите. Некогаш убодот од оса се претвора во гушење и отекување. Но, и во запознавање прекрасни луге кои спасуваат животи, напишала таа.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1