ММС

Објавено на: 06/21/21 3:40 PM

Жена нападнала две малолетни деца на Битпазар

Вчера во 23.50 часот Д.И.(39) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија, С.Н. физички ги нападнала неговите две малолетни деца.

Се работи на расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1