ММС

Објавено на: 06/21/21 9:18 AM

Меган и Хари сакаат Опра да биде кума на нивната ќерка, но не се надевале на таков одговор

Опра Винфри (67) реши да ги запре гласините за кумството на ќерката на принцот Хари (36) и Меган Маркл (39), малата Лилибет.

Во едно неодамнешно интервју, таа објасни дека е премногу стара за улогата на кума.

„Јас сум само соседка и пријателка, верувам дека ќе земат некој помлад за таа улога“, објаснила Опра, која е во добри односи со двојката од 2018 година, кога доби покана за нивната кралска венчавка.

За време на интервјуто, таа открила дека навистина и се допаѓа избраното име за девојчето и дека ќе им испрати специјален подарок на гордите родители за Денот на таткото.

Извор: Стил.курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1