ММС

Објавено на: 06/19/21 12:00 PM

Гоца Тржан топлес ужива на море

Пејачката Гоца Тржан објави фотографија од море во топлес, коменатрите пристигнуваат од сите страни.

– Гориш, жив оган, пожешко не може да биде, каков почеток на денот, ау… ова се само некои од коментарите под објавата на пејачката.

 

Извор: Блиц.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1