ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/19/21 11:08 AM

Дали ќе ја препознаете поранешната српска снаа? Најубавата жена на светот се присети на корените!

Адријана Лима, познатата манекенка и поранешна сопруга на кошаркарот Марко Јариќ, важи за една од најубавите жени во светот, а малкумина би ја препознале на фотографија од нејзиното детство.

-Нека не ве залажува изгледот! Оваа девојка со сино бикини (јас) не заборавила од каде е … без оглед на сè што постигнав професионално и како модел. Вредностите за кои мојата силна, но нежна мајка и баба и мојата убава земја Бразил сметаа дека тоа се доблестите што ме доведоа до врвот на мојата кариера “, напиша таа со сеќавање од детството.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1