ММС

Објавено на: 06/19/21 8:23 AM

Била една од најубавите, а денес никој не може да ја препознае – Славната актерка им се оддаде на пороците

Американската актерка Хедер Локлир (59) е најпозната по улогата на Семи Џо од Династија, како и Аманда Вудвард во серијата „Мелроус Место“.

Ја нарекуваа „убавица од епски размери“, таа беше номинирана за Златен глобус четири пати, а денес е мета на таблоидите и папараците затоа што не може да си го среди животот.

Американската миленичка имаше кариера во свои раце и цврсто ја држеше до почетокот на 21-от век.

Продуцентите повеќе не ја викаа, остана само  ѕвездата од серијата „Мелроус Место“ и жена на која и завидуваа многу жени.

Папараците неодамна ја фотографираа Хедер. Повторно,една незадоволна холивудска жена која, во виорот на развод и лични проблеми, го сменила личниот опис за да се чувствува посреќна.

Хедер Локлир никогаш не сакала да зборува пред медиумите за проблемите што и се случиле, иако се шпекулираше дека се обидела да се самоубие пред три години.

Извор и фото: Еспресо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1