ММС

Објавено на: 06/18/21 10:10 AM

Жените со задоволство чекаат ред кај него – Најзгодниот пластичен хирург на Балканот

Д-р Василије Вујовиќ, пластичен хирург за кого пишуваа сите светските медиуми пред неколку години, денес тој изгледа уште подобро.

Василије денес има 32 години, а на неговиот профил на Инстарам, може да се забележи дека неговиот атрактивен изглед, покрај мајката природа, го должи и на анпорните тренинзи и планинарењето. Иако, како што напиша Дејли Меил, тој е најзгодниот лекар во светот, тој смета дека изгледот за него не е најважен.

– Имам потешкотии поради тоа, но сето тоа може да ве импресионира и да ве задоволи, само една личност треба да научи да се справува со тоа. Не е важно на како изгледаш. Најважно е што знаете да правите, и што имате во вашата глава, особено во бизнисот што го работам – рече тој пред неколку години.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1