ММС

Објавено на: 06/17/21 9:49 PM

Тоа не беше обичен бакнеж: Ѓоле Ѓогани прозборе за скандалозната снимка

Весна и Ѓоле Ѓогани неодамна гостувале на една телевизија, и повторно коментираа за наводната измама на Ѓоле, за која медиумите пишуваа со денови и недели.

“Мислев дека сè се случи со причина. Нас животот ни прави подеми и падови. Јас го доживеав ова како искушение. Ајде да видиме како нè видоа, во која папка сакаат да не стават и како јас ќе го решам овој проблем. Ништо не допре до мене, бидејќи јас и Ѓолe седнавме и разговаравме. И тоа е порака до мојата публика и моите гледачи. Прво разговарајте со вашиот партнер и дури потоа излезете во јавност “, рекла Весна.

Ѓоле рекол дека кога сето тоа се случило, тој веднаш и рекол на Весна дека не е вистина тоа што го објавуваат медиумите.

“Жената ми се заблагодари. Направив една добра работа, но нема да се пофалам со тоа. Дојде срдечно и рече – ах знаеш колку им значи што направи. Не беше тоа обичен бакнеж, тоа беше она цмок, цмок, цмок … но тоа беше бакнеж во образ “, рече Ѓоле.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1