ММС

Објавено на: 06/17/21 7:36 PM

Уште едни како Џеј Ло и Афлек – Анџелина Џоли после 22 години се смири со поранешниот?

Откако актерката беше видена како излегува од зградата на нејзиниот прв сопруг, многумина се прашуваат зошто поранешната холивудска златна двојка воопшто се разведе.

Додека целиот свет воздивнува за помирувањето на Џенифер Лопез и Бен Афлек, 17 години откако тие ја раскинаа свршувачката и останаа со скршено срце, уште еден пар кој некогаш беше главна тема на светските медиуми, е заедно.

Сè уште не е познато дали Анџелина Џоли и Џони Ли Милер ја обновиле својата романса или само се дружат затоа што нивните синови Нокс и Бастер се врсници и пријатели, но едно е сигурно – актерката е видена како излегува од познатата британска зграда во Њујорк, гледајќи луто на папараците.

Извор: Glossy.espreso.co.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1