ММС

Објавено на: 06/16/21 9:40 PM

(Галерија) Кој се беше на роденденот на ВМРО ДПМНЕ

„Македонија е за сите луге“! Ова е новата стратегија на ВМРО ДПМНЕ, а ја соопшти вечерва Христијан Мицковски на 31. роденден на партијата во Охрид.  Во неговиот говор тој најави и обедунавање на опозицискиот блок, како и ново визуелно ребрендирање на партијата,  а тоа значи трите бои на патриотизмот, ќе прераснат во осум.

Погледнете  ја галеријата на ММС како помина и кој се беше на роденденот на ВМРО.

Фото:  Мики Трајковски


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1