ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/16/21 9:00 PM

„Кое е бебето овде?“ Цеца скока на трамболина со внукот Жељко

Анастасија Ражнатовиќ снимила емотивен момент на нејзината мајка Цеца и нејзиниот внук Жељко.

Пејачката покажа како Цеца игра со синот на Веjко и тоа на трамболина. Фолк ѕвездата носеше бела маица и панделка околу главата и скокаше цело време и го држеше Жељко за раце за да скока со неа.

Анастасија праша „Кое е бебето овде“, а потоа го објави видеото на Инстаграм.

Извор: Мондо.рс

Фото: Svet-skandal.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7