ММС

Објавено на: 06/16/21 1:47 PM

Романтична комбинација за ова лето – Познатата водителка секогаш средена од глава до пети

Водителката Сања Маринковиќ ја доведе линијата до соврешнство и секоја летна комбинација и стои соврешно.

Сања со своите 47 години изгледа одлично. Секојдневното одење во теретана и тоа како и се исплати.

Сања го негува младелашкиот изглед па реши тоа и да го покаже на социјалните мрежи.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1