ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/16/21 10:40 AM

Цеца му пееше на увце на Новак Ѓоковиќ – На кој познат хит најмногу танцуваше тенисерот?

Цеца Ражњатовиќ запеа на прославата на која Новак Ѓоковиќ синоќа ја приреди во Белград по повод освојување на титулата на Ролан Гарос.

Највесели беа Новак и Јелена Ѓоквиќ кои постојано играле додека Цеца го пеела својот омилен хит „Точно е“.

Цеца на прославата се појавила во бел фустан, Јелена била во син фустан, додека Новак носел бела кошула и сиви пантолони.

Извор: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1