ММС

Објавено на: 06/16/21 10:24 AM

Марија Шерифовиќ прозборе за љубовта

Најдобрата пејачка во Србија, Марија Шерифовиќ прозборе конечно за својот емотивен статус.

Таа истакнала дека не и недостасува љубов бидејќи за неа моментално не е подготвена.

– Не! Мене тие работи не ме сакаат. Но ајде тоа што мене не ме сака ниту јас го сакам. Не сакам да се заљубам моментално вака ми е супер.

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1