ММС

Објавено на: 06/16/21 8:37 AM

Понекогаш малку ќе умреш, па продолжуваш како ништо да не било – Марина Туцаковиќ испрати порака до обожавателите

Марина Туцаковиќ најпознатиот српски текстописц која води борба со пеколната болест неодамна присуствувала на едно случување иако долго време не се појавила во јавноста.

Хитмејкерката признала како и е на неа во овој тежок период.

Таа на својот Инстаграм профил по тој повод се огласила:

– Понекогаш малку ќе умреш, па продолжуваш како да не било ништо, напишала Марина Туцаковиќ.

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1