ММС

Објавено на: 06/15/21 1:37 PM

Се појави фотографија од Саша Квачевиќ од минатото, неверојатно колку се променил

Саша Ковачевиќ многу се грижи за својот изглед, а покрај редовните тренинзи, многумина сметаат дека тој направил некои естетски зафати на лицето.

Иако тој уште на почетокот беше голем заводник и миленик на понежниот пол на јавната сцена кога се појави во 2006 година со песната „Ти беше единствената што вреди од сите“. Потоа следуваа бројни хитови .

Денеска Саша дефинитивно е препознатлив по неговиот стил и големиот број хитови кои одбележаа многу љубови.

На социјалните мрежи се појави слика од Саша пред почетокот на карерата и денес. Коментарите се разни: Некои велат дека целосно се променил, додека други тврдат дека уште е препознатлив по својот шарм и само дека годините си го направило своето.

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1