ММС

Објавено на: 06/10/21 7:16 PM

Наша Надица е наша и најубава, но кои се другите жени убавици на фудбалерите кои ќе навиваат на ЕУРО 2020

Фудбалската еуфорија веќе почна и не се испушта момент од тоа како фудбалерите се подготвуваат и што прават пред претстојните натпревари. Но, паралелно со интересот околу фудбалските ѕзвезди расте и интересот за тоа кои се нивните поубави половини, кои се сопругите, свршеничките или девојките кои ќе ги бодрат, ако не од трибините, тогаш преку социјалните мрежи.

Издвоивме само некои од нив кои важат за најубави жени на фудбалерите. Некои се скромни, но некои и да не е европското натпреварување ги полнат медиумите со нивните убавини.

Несомнено, прва во поубавите половини на фудбалските ѕвезди ја ставаме Надица, сопруга на нашата ѕвезда Горан Пандев. Наша си е. Надица не е тип која ги полни медиумите, таа е скромна сопруга и мајка на нивните три деца Филипо, Ана и Софија.

 

 

 

Но, кои се другите убавици. Погледнете кој се ќе ги бодри некои од останатите фудбалери.

Италија – Џесика Мелена (Чиро Имобиле)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena)

Швајцарија – Леонита Лекај (Гранит Јака)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HOT WAGS (@hot.wags)

Турција – Синем Гордугум (Хакан Халханоглу)

Белгија – Рафаела Сабо (Аксел Вицел)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafaella Szabo Witsel (@r_babyberry)

Русија – Анастасија Курдјашова (Федор Курдјашов)

Холандија – Мики Киемени (Френки де Јонг)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mikky kiemeney (@mikky.kiemeney._)

 

Украина – Влада Седан (Олександар Зинченко)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vlada Zinchenko (@v.lada_sedan)

 

Англија – Ени Килнер (Кајл Вокер)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ash🤎 (@anniekilnerfan)

Полска- Ана Левандовска (Роберт Левандовски)

Португалија – Георгорџина Родригез (Кристијано Роналдо)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)


 

 

 

 

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.