ММС

Објавено на: 06/10/21 11:23 AM

Тијана се преполовила – Имала 115 килограми, а денес изгледа совршено како никогаш досега!

Пејачката Тијана Дапчевиќ објави на Инстаграм фотографија со која успеа да ги измами следбениците.

Пејачката Тијана  откри  дека во бременоста се здебелила 45 килограми и пред породување имала 115 килограми.

– Буквално носев уште еден човек во себе. Немав врат, а рацете ми беа како бутови. Тогаш решив дека треба да наравам нешто по тоа прашање. Меѓутоа, почнав да слабееам откако сфатив дека мене не ми треба диета, туку да го променам начинот на живот. Ние жените имаме неверојатна блокада во главата кога се споменува зборот диета. Тогаш мислиме само на храна и за тоа што ќе јадеме, а што не смееме, изјавила Тијана.

 

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.