ММС

Објавено на: 06/10/21 9:52 AM

Канје Вест ја потврди врската со Шаек – Ужива на местото каде некогаш одеше со Ким Кардашијан

По шест години брак со Ким Кардашијан со која има четири деца раперот и дизејнерот Канје Вест повторно е вљубен.

Врската за која веќе со недели се шушка сега е потврдена и е снимена со папарацо фотографии.

Имено, 44-годишниот Канје Вест е снимен во рамантичка прошетка со 35-годишната Ирина Шаек.

Парот престојувал во луксузниот хотел „Villa La Coste“ каде едно ноќавање чини од 1.100 долари, а во Франција пристигнале за неговиот 44-от роденден.

Дека нешто се случува помеѓу раперот и манкенката почнало да се нагаѓа уште од минатиот месец кога се појавиле првите информации за нивата врска, но сега сето тоа е потврдено со фотографии.

Добро познато е дека Франција е омиленото место на Кање Вест каде често престојувал со својата поранешна сопруга Ким Кардашијан.

 

Извор: Нова.рс

фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.