ММС

Објавено на: 06/9/21 11:42 AM

„Ќе те сакам цел живот“ – Ким ги збуни сите со роденденската честитка за Канје

По повод роденденот на раперот Канје Вест, неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан со која е во процес на развод му упати честитка која ги збуни сите.

Ким на Инстаграм објави фотографија на која позира со своите деца и Канје и напиша:

-Среќен роденден. Ќе те сакам цел живот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Фотографијата за половина час доби повеќе од милион лајкови, а според коментарите обожавателите не кријат колку се збунети со новата објава, па се прашуваат дали Ким веќе му простила на Канје.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.