ММС

Објавено на: 06/8/21 2:29 PM

(ВИДЕО) Макрон доби шамар од маж среде улица

За време на посетата на претседателот на Франција Емануел Макрон на департманот Дром, се случило инцидент.

Еден од луѓето кои биле присутни на улица, му мавна шамар на Макрон.

После овој инцидент приведени се две лица.

 

Извор: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.