ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/8/21 1:23 PM

Радост во скопско семејство – Полицијата ја пронајде жената која се водеше за исчзната

Радост во семејството од село Горно Соње, пронјдена жената која се водеше за исчезната, информираат од министерството за вантрешни работи.

-Вчера во 12.00 часот полициски службеници од ЕБР Кисела Вода на Зелено пазарче ја пронашле А.В.(34) од с.Горно Соње, скопско, за која на 05.06.2021 во Полициска станица Кисела Вода нејзината сестра Б.А.(39) од Скопје пријавила дека се оддалечила од домот, соопштуваат од полицијата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1