(во живо) Млад маж на зграда на плоштадот Скендербег во обид да скокне
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/8/21 9:19 AM

(во живо) Млад маж на зграда на плоштадот Скендербег во обид да скокне

На паркингот кај плоштадот Скендербег во Скопје, маж се качил на највисокиот кат во зградата, велејќи дека ќе скокне долу. Голем број полицајци, единица за пожарникари и екипа на Итната

Видео: Коха


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7