ММС

Објавено на: 06/7/21 9:22 PM

“Каков поглед“: Северина топлес на Малдиви

Откако ја прими вакцината против коронавирус, Северина замина на егзотичните Малдиви, од каде редовно објавува фотографии во бикини. Сега таа отиде чекор понатаму, и во низата фотографии се појави и една топлес.

Северина минатата недела започна да објавува фотографии од Малдиви. Прво започна со една необична – на плажа со велосипед. Во описот, напиша дека не знае ништо и дека е таму со велосипед, а посебно внимание привлече нејзиниот жежок црвен костим за капење.

Сепак, најмногу внимание и коментари заработи со последната во низата фотографии, онаа каде што е топлес во када.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

„Каков поглед“, напиша кратко Северина, осврнувајќи се на природните убавини на пределот.

Извор:Espreso.co.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.