ММС

Објавено на: 06/6/21 8:28 PM

Креаторот на серијата „Како ја запознав вашата мајка“ признава дека згрешил

Креаторот на серијата „Како ја запознав вашата мајка“, Картер Базе, призна дека, ако може да го врати времето, би сменил одредени елементи во оваа хит серија.

Комедијата заврши во 2014 година, а 45-годишниот Бејз неодамна ги презентираше  своите размислувања на Твитер откако повторно ја гледаше серијата.

„Нема да навлегувам во детали, но само ќе кажам дека би сакал да влезам во мотажа и да отстранам некои работи коишто навистина би сакал да ги нема. Се обложувам дека на никој нема да им недостасуваат“, напиша тој.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1