ММС

Објавено на: 06/5/21 7:07 PM

Жешко издание: Како Северина ужива на Малдиви

Северина на Инстаграм објави фотографии во костим за капење од Малдивите, па за само неколку моменти доби десетици илјади лајкови и коментари во кои сите и се восхитуваат.

Убавата Севе ужива на егзотичните Малдиви, а со своите обожаватели на Инстаграм сподели низа фотографии од плажа.

Таа избра едноделен костим за капење со длабоко деколте, што дополнително ја истакна нејзината витка линија.

„Томато“, напиша пејачката на фотографијата.

Извор: Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.