ММС

Објавено на: 06/4/21 8:22 AM

(видео)Голата сопруга на украински новинар го искористи преносот во живо за своја промоција

Рускиот новинар Дмитриј Еловски не ни сонуваше што може да се случи кога се појави во живо на украински ТВ канал. Во време кога водителите на украинската телевизија го интервјуираа за средбата меѓу Владимир Путин и Александар Лукашенко во еден момент неговата гола сопруга ја сврте камерата кон себе и се појави пред гледачите.

Новинарот веднаш ја предупреди девојката, по што врската беше прекината.

„Дмитриј има технички проблеми“, рекоа водачите и брзо се исклучија.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.