ММС

Објавено на: 06/3/21 11:51 AM

Најмногу сакам кога сум гола – Јелена Карлеуша открива дали носи гаќчки на „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша пред два дена на снимањето на Ѕвездите на Гранд се појави во шарена модна комбинација, а после тоа следел целосно понаков имиџ, па стигна во црн кожен фустан на нитни.

Сите се прашувале дали Јелена носи долна облека под фустанот, а ова не е прв пат јавноста да се заинтересира за тоа.

– Мојата работа не е провокација, мојата работа е музика. Не постои личнот која е доволно провокативна да биде на врвот 26 години, но се што ќе допрам претворам во бизнис и тоа е талент кое се стекнува со самото раѓање. Не може да се научи. И проади тоа немам сериозна кариера и хитови, јас не би била овде каде што сум. Има многу добри девоки, многу млади и оние кои сакаат со повокација да направат нешт, но траат колку и провокацијата. Би сакала некој да се обиде и да трае и изгледа вака по 26 години карирера или со 42 години, објаснила Јелена Карлеуша , па открила дали носи долна облека под фустните.

– Јас секогаш имама, а и кога немам, тоа го знае цела нација, рекла кратко и искрено.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.