ММС

Објавено на: 06/3/21 10:55 AM

Итна евакуација на настапот на Наташа Беквалац – Полицијата ги вадеше гостите од локалот!

Пејачката Наташа Беквалац одржа настап по година дена – проблем настана поради преголемиот број на луѓе.

Наташа Беквалац настапи синоќа на еден белградски сплав, кој почнал да тоне поради преголемиот број на посетители.

Поради огромната посета на сплавот во еден момент , па настапот бил прекинат, а полицијата итно реагирала.

Организаторите заедно со обезбедувањето почнале да ги евакуираат и го испразниле сплавот.

За среќа никој не е повреден, но забавата морала да биде прекината.

 

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.