ММС

Објавено на: 06/2/21 9:13 PM

Интимни како никогаш до сега – Џеј Ло и Бен Афлек повторно заедно во јавност

Откако неодамна ја обновија својата врска, Џенифер Лопез и Бен Афлек не престануваат да бидат во центарот на вниманието токму поради нивната љубовна приказна. Папараците ги пратат во секој чекор, а извори блиски до парот со задоволство им се доверуваат на таблоидите. Така, во последното појавување во медиумите, еден од изворите потврди дека парот веќе размислува за нов чекор во врската.

Изминатиот викенд Џенифер Лопез го помина во Лос Анџелес, иако живее во Мајами. Деловните обврски, но и желбата да се биде со три години помладиот Бен Афлек, кој живее во сончевата Калифорнија, беа доволна причина да се качат во приватен авион и да патуваат таму, а нивната намера е да ја одржат врската – на релација Лос Анџело – Мајами .

Парот бил виден на интимна вечера, по што папараците ги снимиле како одат кон автомобилот, а се шпекулира дека веќе интензивно размислуваат за нивната заедничка иднина.

„Ова не е обична врска. Тие се сериозни во сè и сакаат сè да трае овој пат “, тврди извор кој додава дека и покрај сè, Џенифер и Бен ги ставаат своите деца на прво место, што ги добија во претходните бракови.

Извор: Нова.рс/Фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.