ММС

Објавено на: 06/2/21 4:26 PM

Исчезнаа две жени од Скопје – нивните сопрузи пријавиле во полиција

Вчера во 23.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, З.Ж.(32) пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.Ж.(42), информираат од МВР.

Во Полициската станица Бит Пазар, во 20:30 часот С.А.(43) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.С.(39).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.