ММС

Објавено на: 06/2/21 12:18 PM

Видео: Отиде скарата, но и автомобилот – Момци на скапото ламбурџини печеа месо, по некоја минута интервенираше Пожарна

На социјалните мрежи се шири снимка на која се гледа како момци  прават скара на ауспух на луксузен автомобил. Шегаџиите за брзо време зажалеа поради ова.

На снимката се гледа како шокираните момци гледаат во пламенот кој го зафаќа задниот дел од нивниот скап аведнтадор модел.

Снимката од палењето на ламбурџинито е направена во Кина.

 

Извор: Курир.рс

фото: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.