ММС

Објавено на: 06/2/21 9:19 AM

ФОТО: Милица покажа од кого ја наследила убавината – Запознајте ја мајката на пејачката!

Милица Тодоровиќ важи за една од најпопуларните ѕвезди на „Гранд“, а иако со години е на врвот на јавната сцена, малкумина знаат како изгледа мајката од која ја има наследено убавината.

Милица на социјалните мрежи сподели фотографија од својата мајка и доби преубави коментари на објавата.

 

Извор: Информер.рс

фото: Инстаграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.