ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 06/1/21 9:10 PM

Латино дивата Џенифер Лопез во теретана со „проблематични“ хеланки – нема секој храброст да ги облече

Откако одекна веста за обновената врска помеѓу Џенифер Лопез (51) и Бен Афлек (48), латино дивата новинарите ја пратат во секој чекор.

Познато е дека актерката и пејачка поминува многу време во теретана секој ден, што може да се види на нејзината беспрекорна фигура. Сега е фотографирана во друштво на нејзиниот менаџер Бени Медина на пат кон теретана, а нејзиното издание привлече големо внимание.

Како и секогаш, латино дивата избра хеланки и маица за вежбање, веројатно најудобна комбинација.

Моделот на хеланките што ги избра заради металниот сјај не е привлечен за носење бидејќи женската фигура не изгледа цврсто во нив.

Повеќето спортски модели се направени специјално за визуелно зацврстување на фигурата и подигнување на задникот, поради што на жените им се допаѓаат повеќе од моделот што го носеше Џеј Ло.

Извор: Стил.курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7